Антологія української фантастики XIX—XX ст. #1492668

Автор:
Жанры:
Специальные службы; Литература 19 века; Литература 20 века; Социальная фантастика; Зарубежная фантастика; Фэнтези; Городское фэнтези; Мистика
Художник:
Кісель Г. В.
Формат:
Электронная книга
Объем:
1043833 слов
ISBN:
978-966-03-7082-1
Язык книги:
украинский
Ограничения:
16+
Год издания:
Издательство:
Фоліо , Харків
Правообладатель:
OMIKO
Аннотация:

Готична, або романтична, фантастика в Україні виникла на основі давньої української літератури і народної міфології. Романтики захоплювалися казками й містикою, і згодом міфічні істоти заполонили українську поезію і прозу. Українська народна демонологія набула такої популярності, що захопила не тільки українських, а й російських та польських письменників. Але ані в Росії, ані в Польщі не існувало такого багатства міфологічних образів і сюжетів. Класична фантастична проза в кожній європейській літературі виглядає по-різному. Особливістю ж слов’янських літератур є те, що надприродне зображається з великою дозою гумору і тяжіє до фольклорного тлумачення фантастичних подій та образів.

У цій книжці українську фантастичну прозу ХІX – ХХ сторіч представляють мало відомі твори Івана Барщевського, Михайла Чайковського, Івана Бороздни, Миколи Костомарова, Євгена Згарського, Наталі Кобринської, Івана Франка, Івана Липи, Гната Хоткевича та багатьох інших авторів.

Читать фрагмент книги - Антологія української фантастики XIX—XX ст.

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлял свой отзыв. Будьте первым!