Siedem kręgów

Автор:
Жанры:
Зарубежная поэзия; Стихотворения
Агент:
Azymut_25%
Формат:
Электронная книга
ISBN:
978-83-7942-848-9
Язык книги:
польский
Аннотация:

KIEDY CZUJESZ, ŻE CZAS MIJA BEZPOWROTNIE, POWIEDZ MI, CO CHCESZ ZROBIĆ Z TYM JEDNYM BEZCENNYM ŻYCIEM?


 Milewa nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nieustannie wymyśla siebie no  nowo. Jest samotna, chociaż ma rodzinę, przyjaciół, kochanka. Idealną  Szwajcarię porzuca dla Polski. Tu męczy ją turbokapitalizm i drażnią  dogmatyczni wyznawcy wolnego rynku. W szczytowym momencie kariery Milewa  czuje, że praca zaczyna dla niej tracić sens. Wszystkie drogi zawodzą.  Pogoń za jutrem przerywa diagnoza poważnej choroby, operacja i groźba  paraliżu. To początek czy koniec? W świecie Milewy nic nie jest proste.  Także odpowiedź na to pytanie.


 „Siedem kręgów” to podróż bez drogowskazów, gdzie wiele pytań pozostaje  bez odpowiedzi. To najważniejsze zaś brzmi: Czy możesz wszystko zacząć  raz jeszcze?


 Dorota Bartyzel-Dukaczewska jest korespondentką Bloomberg News,  największej na świecie agencji informacyjnej i telewizji specjalizującej  się w tematyce ekonomicznej. Pierwsza i wieloletnia szefowa Bloomberga w  Polsce. Obecnie koncentruje się na polityce monetarnej, makroekonomii i  problematyce społecznej. Jedyna w Polsce nauczycielka mindfulness  wykształcona w Center For Mindfulness przy UMASS. Z mężem i synem  zwiedziła niemal cały świat. Pasjonuje się twórczością C.G. Junga i E.  Fromma. Najbliższe jej sercu są książki V. Woolf i A.Camus.

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!