Bierz plecak i lecimy

Автор:
Жанры:
Приключенческая литература; Путешествия и география; Фантастика и триллер. Детская литература; Литература для детей и юношества универсальной тематики ; Детские приключения
Агент:
Azymut
Формат:
Электронная книга
ISBN:
978-83-8119-112-8
Язык книги:
польский
Аннотация:

Powieść o młodzieży i dla młodzieży. Czytelnicy poznają piątkę nastolatków, którzy właśnie zdali egzamin maturalne i teraz cieszą się pełnią życia i upalnym latem. Chodzą nad zalew i urządzają wycieczki rowerowe w swoim rodzinnym mieście – Tomaszowie Mazowieckim. Przed nimi pełno poważnych decyzji, dlatego wolny czas chcą wykorzystać jak najlepiej: na wypoczynek, rozwój pasji, poszukiwanie dorywczej pracy czy… podróż w nieznane.


 Powieść Beaty Goździk opowiada o młodych ludziach na rozstaju dróg życiowych. Przed nimi trudne decyzje, większość z nich może zaważyć na przyszłości nastolatków. Borykają się z problemami dotyczącymi codzienności i wkraczania w dorosłe życie, które przeżywa każdy. Pozwala to czytelnikom lepiej zrozumieć głównych bohaterów, a nawet się z nimi niejako utożsamiać. Każdy, kto zacznie przygodę z tą wesołą paczką, będzie z niecierpliwością śledził jej dalsze losy.

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!