Cisza Siła spokoju w świecie pełnym zgiełku #1588795

Автор:
Жанры:
Мистические течения; Зарубежная эзотерическая и религиозная литература; Религия; Народная медицина. Нетрадиционные методы лечения; Дзэн-Буддизм; Тибетский буддизм; Духовная литература; Зарубежная религиозная литература; Паломничество; Богословие; Акафисты; Воскресная школа; Книги для священнослужитилей; Житийная литература; Религиозные тексты; Религиозные журналы
Агент:
Литагент PDW
Формат:
Электронная книга
Язык:
польский
Правообладатель:
Аннотация:

Cisza, która uzdrawia duszę

Uważność jest praktyką, która wycisza panujący w nas zgiełk. Gdy nam jej brakuje, wiele rzeczy może nas odciągać od nas samych.

Thich Nhat Hanh

Cisza. Siła spokoju w świecie pełnym zgiełku to ostatnia książka Thich Nhat Hanha. To pochwała uważności, skupienia na chwili obecnej, bez której łatwo stracić poczucie sensu w rzeczywistości pełnej chaosu.

Autor zaprasza nas do uwolnienia się od zgiełku zewnętrznego świata. Proponuje, by odnaleźć spokój w samym sobie i dostrzec, co oferuje niepowtarzalna, bieżąca chwila. Przekonuje, że drogą do wewnętrznej wolności jest uważność w życiu codziennym.

Wewnętrzna cisza pozwala usłyszeć głos własnego serca, by móc odważnie podążyć za swoimi najgłębszymi pragnieniami. Książka przypomina nam, że każda chwila jest cenna i warto przeżywać ją świadomie.

Поделиться страницей