Käsi

Автор:
Жанры:
Контркультура; Внеклассное чтение
Издатель:
Varrak
Формат:
Электронная книга
Объем:
334316 слов
Язык книги:
эстонский
Ограничения:
16+
Правообладатель:
Eesti digiraamatute keskus OU
Аннотация:

2002. aasta sügis. Kurt Wallander on otsustanud lõpuks tegutsema asuda ja Mariagatani korterist ära kolida. Vaimusilmas terendab üksikus kohas asuv maamajake ja seltsiliseks võetav koer. Ühe kolleegi soovitusel sõidab Wallander müügis olevat maja vaatama, kuid kohapeale jõudes ja ümbrust uurides teeb ta kohutava avastuse: vihmad on tagaaias maa seest välja uhtunud käe skeleti. Maja tagant aiast leiab Wallander sinna maetud surnukeha, seejärel veel teisegi. Unistus oma majakesest muutub peagi õudusunenäoks.

Asja tuleb loomulikult uurima hakata ja kriminalistid tuvastavad, et laibad on maapõues olnud juba pool sajandit. Kuid kes need inimesed olid? Ja kuidas on võimalik, et keegi nende kadumist ei märganud?

Mõistatuse lahendamiseks tuleb Wallanderil ja tema kolleegidel ajaloosse kaevuda. Jäljed viivad tragöödiani, kus on raske otsustada, kes on õieti ohver ja kes kurjategija.

Raamatu teine osa – „Wallanderi maailm” – tutvustab lühidalt kõiki Wallanderi lugusid ja nende tausta, lisaks sisaldab see ka kultuurilisi viiteid, ulatuslikku isiku- ja kohanimederegistrit. „Käsi” paneb sarjale lõpliku punkti: autor on kinnitanud, et raamatuid, mille peategelaseks on Kurt Wallander, rohkem ei tule.

Другие произведения автора - Henning Mankell 29
Rootsi kummikud (Mankell Henning)
et
Mankell Henning
Depths (Mankell Henning)
en
Mankell Henning
Tulemüür (Mankell Henning)
et
Mankell Henning
Eye Of The Leopard (Mankell Henning)
en
Mankell Henning
Itaalia kingad (Mankell Henning)
et
Mankell Henning
Troubled Man (Mankell Henning)
en
Mankell Henning

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!