Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Автор:
Жанры:
Прикладные науки. Техника. Сельское хозяйство ; Медицина. Здоровье; Красота. Косметика. Макияж; Руководства; Научно-популярная литература; Учебники и пособия для вузов
Переводчик:
Stolba Katarzyna
Агент:
Azymut_35%
Формат:
Электронная книга
ISBN:
978-83-7377-964-8
Язык книги:
польский
Аннотация:

Czy wiesz, że kultura rządzi naszymi przekonaniami?


Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy, ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania, które nie są Twoimi i odrzucisz te, które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia, które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia, a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.


Czy wiesz, że kultura wpływa na naszą długowieczność?


 Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces leczenia chorób. Dzięki tej książce dowiesz się jak odnaleźć różnicę między posuwaniem się w latach (co czeka nas wszystkich) a „starzeniem się” w aspekcie kulturowym (czego można uniknąć). Stosując opisane w książce techniki odzyskasz młodość i będziesz pełen wigoru w każdym wieku!Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!