Tillud vabamehed

Автор:
Жанры:
Контркультура; Фанфик
Переводчик:
Kaer Kaaren
Издатель:
Varrak
Формат:
Электронная книга
Объем:
406815 слов
Язык книги:
эстонский
Правообладатель:
Eesti digiraamatute keskus OU
Аннотация:

Achingi talus on keeruline aeg – jões luurab koletis, teel liigub peata ratsanik, mägedest laskuvad õudusunenäod ja köögis askeldavad tillukesed punase peaga mehikesed, kes ütlevad, et nad on Nac Mac Feegled, Tillud Vabamehed, kes on joomise ja laamendamise eest Haldjamaalt välja aetud.


Ja nüüd on Haldjate Kuninganna röövinud Tiffany Achingu väikese venna (kuigi Tiffany ei pea seda just läbinisti halvaks sündmuseks). Tiffany peab ta tagasi tooma. Tal on abiks relv (praepann) ja oma vanaema võluraamat (tegelikult küll «Lammaste ihuhädad»).


Terry Pratchett on üks populaarsemaid kaasaegseid kirjanikke. Teda tuntakse eriti tänu tema erakordselt edukale Kettamaailma sarjale, mis on mõeldud täiskasvanutele, kuid mida loevad ka paljud noored huvilised. Tema esimene Kettamaailmal aset leidev noortele lugejatele mõeldud romaan «Hämmastav Maurice ja tema õpetatud närilised» võitis 2002. aastal Carnegie medali ning tema teoste hulka kuulub ka rida teisi noortele lugejatele mõeldud raamatuid, sealhulgas «Bromeliadi» triloogia, mille põhjal hakatakse looma suurejoonelist animeeritud filmi.


Terry Pratchett elba Inglismaal Wiltshire's, arvuti klaviatuuri taga ja ütleb, et «ta ei taha hakata normaalset elu elama, sest tal on tunne, et ta üritab juba niigi elada korraga kolme elu».

Другие произведения автора - Пратчетта Терри 73
Ведьмы за границей (Пратчетт Терри)
ru
Пратчетт Терри
Pikkmarss (Baxter Stephen, Pratchett Terry, Пратчетт Терри)
et
Baxter Stephen, Pratchett Terry, Пратчетт Терри
Бесконечная утопия (Бакстер Стивен М., Пратчетт Терри)
ru
Бакстер Стивен М., Пратчетт Терри
Ноги из глины (Пратчетт Терри)
ru
Пратчетт Терри
Движущиеся картинки (Пратчетт Терри)
ru
Пратчетт Терри
Стража! Стража! (Пратчетт Терри)
ru
Пратчетт Терри

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!