Kuidas lahku minna

Автор:
Жанр:
Популярная психология
Агент:
Eesti Digiraamatute Keskus
Издатель:
Sarv Tõnn
Формат:
Электронная книга
Объем:
82535 слов
Язык книги:
эстонский
Ограничения:
18+
Правообладатель:
Eesti digiraamatute keskus OU
Аннотация:

Miks on nii palju raamatuid suhete loomisest, nende hoidmisest ja parandamisest? Ikka sellest, kuidas paremini ja edukamalt muljet avaldada, võrgutada, ahvatleda, seksida… Aga selle kohta, kuidas suhet lõpetada, väga vähe või peaaegu üldse mitte? Jah, kirjandust lahutuste põhjuste ja statistika kohta, juriidilist nõustamist, soovitusi ja nõuandeid lahku minemise vältimiseks või selle tagajärgedest ülesaamiseks on piisavalt. Aga sündmusest endast, lahkuminekust, ei räägi eriti keegi.


Me räägime siin peamiselt mehe ja naise suhete lõpetamisest, olgu need siis lühi- või pikaajalised, sõltumata sellest, kas ollakse ametlikult abielus või mitte.


Lugeja kirjast:


On olnud põhjust teie raamatut soovitada lugeda tuttavatele, kellega on juttu tulnud lahkuminekust. Praktiline ja lühike teemakäsitlus hoiab ohjes emotsioonid ja laseb väärikamalt keerulist olukorda analüüsida ja erinevaid lahkumineku võimalusi selgemalt näha. Just see on oluline, et sa pole ainuke, sa pole üksi, ja variante on erinevaid. Soovin selget meelt ja kainet analüüsivõimet kõigile osapooltele ja veelkord aitäh võimaluse eest lahkuminekust ka must valgel lugeda.

Читать фрагмент книги - Kuidas lahku minna

Другие произведения автора - Sarv Tõnn 11

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлялсвой отзыв. Будьте первым!