Господар колодязів Збірник #1791245

Автор:
Жанры:
Научная фантастика; Городское фэнтези
Серия
Світи Марини та Сергія Дяченків
Формат:
Электронная книга
Объем:
539243 слов
Язык книги:
украинский
Язык оригинала:
русский
Ограничения:
18+
Год издания:
Издательство:
Фоліо , Харків
Правообладатель:
OMIKO
Аннотация:

До нашої книжки увійшли три повісті Марини та Сергія Дяченків: «Господар колодязів», «Зелена карта», «Земля веснарів». Вони дійсно являють нам різні «світи Дяченків».

«Зелена карта» – розповідь про наш сучасний світ, Київ 1990-х з його труднощами і розгубленістю людей, а «Господар колодязів» – це вже світ фентезі – з його магією, дивовижними створіннями: ельфушами, королевою верхівців і майже середньовічним буттям князівств, що ворогують між собою. «Земля веснарів», на перший погляд, це детективна історія пошуку вбивці, яка перетворюється на розповідь про зіткнення різних цивілізаційних моделей, коли люди стикаються з чимось їм незрозумілим і, як їм здається, огидним і небезпечним. І тому представники цих світів, як би їм не хотілося співпрацювати мирно одне з одним, не можуть знайти спільної мови. І тільки бажання знайти вбивцю (хоча і з різними наслідками для нього), щоб не карали безвинних, веде до виникнення хоч якогось розуміння іншого світу.

Але головним у всіх повістях є не зовнішня, так би мовити, сюжетна лінія, а глибоке проникнення у сутність людської душі, у те, чого не можна побачити, але так потрібно зрозуміти, щоб ці такі різні, однак такі подібні за людськими переживаннями світи збереглися, а не розсипалися на порох…

Читать фрагмент книги - Господар колодязів

Другие произведения автора - Дяченко Марины и Сергея 116
ru
Дубинянская Яна, Петрушевская Людмила Стефановна
ru
Дяченко Марина и Сергей
ru
Дяченко Марина и Сергей
ru
Валентинов Андрей, Дяченко Марина и Сергей, Олди Генри Лайон
ru
Дяченко Марина и Сергей
ru
Дяченко Марина и Сергей

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлял свой отзыв. Будьте первым!