Олмейрова примха Збірник #1787172

Автор:
Жанры:
Зарубежная классическая проза; Литература 19 века
Формат:
Электронная книга
Объем:
691185 слов
Язык книги:
украинский
Язык оригинала:
английский
Ограничения:
16+
Аннотация:

Джозеф Конрад (справжнє ім'я – Юзеф Теодор Конрад Коженьовський; 1857, Бердичів —1924, Англія) – відомий письменник, поляк за походженням, автор захопливих романів про морські пригоди, класик англійської літератури. Він пройшов шлях від юнги до капітана торговельного флоту, добре знав життя й побут моряків і створив правдиві книжки, які ставлять поряд з «Трудівниками моря» Віктора Гюго та «Островом скарбів» Стівенсона.

«Олмейрова примха» (1895) – перший роман Конрада, схвально прийнятий літературними критиками. У ньому автор з глибоким психологізмом змалював особисту трагедію людини, яка зневірилася у житті, у своїх найближчих людях, втратила будь-які ілюзії і врешті-решт загинула.

В основу оповідання «Аванпост прогресу» (1896) лягла подорож до Бельгійського Конго, зокрема, плавання до верхів'їв Конго, однієї з найве-личніших річок Африки.

Повість «Кінець неволі» (1902) належить до так званого «епосу капітанів». В образі капітана Уоллея Конрад втілив ідею особливого морського братерства, єдності відповідальних і чесних людей, виплеканих небезпечною морською професією.

Читать фрагмент книги - Олмейрова примха

Другие произведения автора - Джозефа Конрада 33
Бесплатно
pl
Конрад Джозеф
ru
Конрад Джозеф
en
Конрад Джозеф
ru
Конрад Джозеф
et
Конрад Джозеф

Оставьте свой отзыв!

Ещё никто не оставлял свой отзыв. Будьте первым!